Rugsėjo 27 d. LSU prisidėjo prie didžiausio Europos masinio šokio renginio „FlashMove“. Tradicija tapusiame LSU masiniame šokyje dalyvavo 745 studentai, moksleiviai, darželinukai ir įvairių mokymosi įstaigų darbuotojai.

Šis renginys skirtas paminėti Europos sporto savaitę „BeActive“. Sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Šia iniciatyva žmonės kviečiami drauge atrasti fizinio aktyvumo privalumus. Šio masinio šokio idėja – parodyti, kad kiekvienas gali šokti ir yra laisvas kurti savo judesius.

Šiais metais masiniam šokiui „FlashMove“ buvo naudota Europos Sąjungos (ES) himno muzika. „Odė džiaugsmui“ universalia muzikos kalba išreiškia Europos laisvės, taikos ir solidarumo idealus. „FlashMove“ grindžiamas Europos Sąjungos moto „Vienybė įvairovėje“, kuris reiškia, kad nepaisant skirtingų kultūrų, kalbų ir tradicijų tarp skirtingų ES šalių, jos yra suvienytos dirbti kartu Europos labui.

Saulėtą trečiadienio popietę Universiteto prieigose šokio judesių mokė ir vieningą bei draugišką atmosferą kūrė LSU trenerė, Kauno „Žalgirio“ šokėja ir „ChilliDance“ vadovė Milda Treigienė.

LSU masinis šokis „FlashMove“ yra projekto „Judėk kartu su LSU 2017“, finansuojamo Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės, per Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo programą, dalis.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *