#BEACTIVE apdovanojimais įvertinami geriausi pilietinės visuomenės projektai iš Europos šalių, kuriuose sukurti ir išbandyti kūrybiški, naujoviški, ir visas visuomenės grupes įtraukiantys, dalyvavime sporte ir fizinėje veikloje, būdai. Apdovanojimas taip pat skiriamas piliečiui – sporto ambasadoriui, kurio įkvepianti istorija pasakoja apie atsidavimą sportui ir fizinei veiklai.

Iš viso paskelbtos trys apdovanojimų kategorijos:

#BEACTIVE švietimo apdovanojimas;

#BEACTIVE darbovietės apdovanojimas;

#BEACTIVE piliečio-sporto ambasadoriaus apdovanojimas.

Nacionalinis Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje – asociacija „Sportas visiems“ išrinks tris geriausias iniciatyvas, kurios pateks į antrą etapą ir bus pristatytos Europos komisijai. Antrame etape, Bulgarijoje, vyksiančių apdovanojimų metu bus apdovanotos kiekvienos kategorijos trys geriausios iniciatyvos iš visos Europos, kurios galėtų būti pavyzdžiais, kaip ugdyti ir skatinti piliečius būti aktyviais bei užsiimti fizine veikla.

Antro etapo TOP3 idėjų nugalėtojai bus pakviesti į apdovanojimų ceremoniją Bulgarijoje. O kiekvienos apdovanojimų kategorijos nugalėtojas laimės 5 000 eurų piniginį prizą ir profesionalaus vaizdo klipo, pristatančio iniciatyvą, sukūrimą.

Vertinimo kriterijai ir paraiškos.

Paraiškos priimamos iki 2018m. liepos 15 d. el. p. info@beactive.lt

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *