Priimk #BeActive iššūkįĮ
Dalyvauk #BEACTIVE foto / video konkurse!
Paskelbk #BeActive renginį
Draugaukime Facebook

Naujienos

#BEACTIVE apdovanojimai 2018

#BEACTIVE apdovanojimais įvertinami geriausi pilietinės visuomenės projektai iš Europos šalių, kuriuose sukurti ir išbandyti kūrybiški, naujoviški, ir visas visuomenės grupes įtraukiantys, dalyvavime sporte ir fizinėje veikloje, būdai. Apdovanojimas taip pat skiriamas piliečiui - sporto ambasadoriui, kurio įkvepianti istorija pasakoja apie atsidavimą sportui ir fizinei veiklai.

Skaityti plačiau

Tūkstančius kalorijų sudeginusi Europos sporto savaitė „BeActive“

Rugsėjo 25-28 d. septyniose Vilniaus aukštosiose mokyklose jau antrus metus iš eilės ūžė Europos sporto savaitės „BeActive“ renginiai. Europos komisijos iniciatyva ir asociacijos „Sportas visiems“ dėka Europoje ir Lietuvoje trečią kartą vykstantis projektas „BeActive“, skirtas atkreipti dėmesį į fiziškai aktyvaus bei sportiško gyvenimo svarbą, šiemet studentams bei miesto gyventojams pasiūlė plačios sportinės amplitudės veiklų sąrašą.

Skaityti plačiau

LSU masiniame šokyje — per 700 dalyvių!

Rugsėjo 27 d. LSU prisidėjo prie didžiausio Europos masinio šokio renginio „FlashMove“. Tradicija tapusiame LSU masiniame šokyje dalyvavo 745 studentai, moksleiviai, darželinukai ir įvairių mokymosi įstaigų darbuotojai.

Skaityti plačiau

Renginiai

Naujausi video

#BEACTIVE Judėk zumba ritmu. Jonava
#BEACTIVE Judėk zumba ritmu. Gruzdžiai
Kūno kultūros pamoka Josvainių gimnazijoje, Kėdainių raj., 2017 09 27

Būk aktyvus

Nacionaliniai koordinatoriai

Partneriai

Facebook

Twitter

Instagram