Įkelk #BEACTIVE renginį!
Draugaukime Facebook

Naujienos

Organizuok #BEACTIVE renginį!

Europos sporto savaitės renginiams priskiriami visi fizinio aktyvumo ir sporto renginiai, kurie yra organizuojami nuo 2018 m. rugsėjo 9 iki rugsėjo 30 d. bei yra įkelti, t.y. užregistruoti www.beactive.lt tinklapyje.
Europos sporto savaitės renginiams nepriskiriami aukšto sportinio meistriškumo renginiai arba varžybos kurios yra vienos sporto šakos sisteminės plėtotės dalis: pasiruošimo čempionatams turnyrai, čempionatai, varžybos kurių rezultatai yra vedami į vienos sporto šakos bendrą įskaitą ir kiti renginiai kurių tikslas yra ne masiškumas ar sveikatingumas o sportinis rezultatas.

Skaityti plačiau

#BEACTIVE apdovanojimai 2018

#BEACTIVE apdovanojimais įvertinami geriausi pilietinės visuomenės projektai iš Europos šalių, kuriuose sukurti ir išbandyti kūrybiški, naujoviški, ir visas visuomenės grupes įtraukiantys, dalyvavime sporte ir fizinėje veikloje, būdai. Apdovanojimas taip pat skiriamas piliečiui - sporto ambasadoriui, kurio įkvepianti istorija pasakoja apie atsidavimą sportui ir fizinei veiklai.

Skaityti plačiau

Tūkstančius kalorijų sudeginusi Europos sporto savaitė „BeActive“

Rugsėjo 25-28 d. septyniose Vilniaus aukštosiose mokyklose jau antrus metus iš eilės ūžė Europos sporto savaitės „BeActive“ renginiai. Europos komisijos iniciatyva ir asociacijos „Sportas visiems“ dėka Europoje ir Lietuvoje trečią kartą vykstantis projektas „BeActive“, skirtas atkreipti dėmesį į fiziškai aktyvaus bei sportiško gyvenimo svarbą, šiemet studentams bei miesto gyventojams pasiūlė plačios sportinės amplitudės veiklų sąrašą.

Skaityti plačiau

Renginiai

Naujausi video

#BEACTIVE ambasadorius gimnastas Rokas Guščinas
#BEACTIVE Judėk zumba ritmu. Jonava
#BEACTIVE Judėk zumba ritmu. Gruzdžiai

Būk aktyvus

Nacionaliniai koordinatoriai

Partneriai

Facebook

Twitter

Instagram