#BEACTIVE 2018 AMBASADORĖ JOANA BARTAŠKIENĖ

  • Sportinės gimnastikos sporto meistrė;
  • Daugkartinė sportinės gimnastikos čempionė;
  • Aerobikos pradininkė Lietuvoje;
  • Kauno aerobikos klubo “Joana” prezidentė ir vyr. trenerė;
  • Lietuvos moterų sporto asociacijos (LMSA) prezidentė

Mažai kas Lietuvoje nepažįsta šios aktyvios, charizmatiškos sporto entuziastės, kuri savo pavyzdžiu užkrečia tūkstančius Lietuvos merginų ir moterų.

1972m. baigusi Kūno kultūros institutą Joana Bartaškienė nuosekliai dirbo ir vis dar dirba prisidėdama prie bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimo: 1969m. Kauno gimnastikos mokyklos trenerė choreografė, 1972m. gimnastikos trenerė, 1976m. Lietuvos veterinarijos akademijos sporto katedros vyr. dėstytoja, nuo 1995m. aerobikos klubo “Joana” prezidentė ir vyr. trenerė.  Nuo 2004m. LMSA valdybos narė, viceprezidentė, nuo 2017m. – prezidentė.

Joana Bartaškienė būdama fiziškai aktyvi savo asmeniniu pavyzdžiu demonstruoja gerą sveikatą bei energiją. Ji pavyzdys ne tik senjorams, bet ir jaunoms merginoms, kad sportas – jaunystės eliksyras!

Būdama 65-rių metų amžiaus, varžydamasi su perpus jaunesniai konkurentais, laimėjo televizijos projektą “Šok su manimi”, o “Šuolyje” pateko į finalą! Po projektų, duodama interviu žurnalistams kalbėjo: “Tik aktyviai gyvenant, aktyviai poilsiaujant galima ilgai išlikti sveikais, jaunatviškais, o senjorams fizinis aktyvumas suteikia galimybę gyventi be vaistų, gyventi kokybiškai ir ilgiau išlikti jaunatviškais – nepriklausomais”. Joanos iniciatyva kasmet vyksta negalią turinčių žmonių festivalis “Sportuokime ir šokime kartu”.