Warning: A non-numeric value encountered in /home/judekim/domains/beactive.lt/public_html/wp-content/themes/axiom-welldone/fw/core/core.reviews.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/judekim/domains/beactive.lt/public_html/wp-content/themes/axiom-welldone/fw/core/core.reviews.php on line 210

Data/Laikas
Data - 2018/09/15
Laikas - 09:00 val.

Renginio vieta
prie KTU stadiono


Aprašymas

„Ateik ir įveik!” – tokiu šūkiu KTU Sporto centras kviečia visus kauniečius ir miesto svečius 2018 m. rugsėjo 15 d. į 20-tą kartą vyksiantį renginį visuotinį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti.

Pirmą kartą „Ateik ir įveik” renginyje įrengsime specialią erdvę vaikams, kurioje rasite dabar „ant bangos” šėlstantį Kakės Makės batutų miestelį, vaikų itin pamėgtą pripučiamą bokštą, visi galės pabendrauti su tikru Žmogumi voru ir bus dar daug kitų linksmybių. Ir visa tai nemokamai! Tai bus erdvė pripildyta juoko ir šypsenų. Todėl į šventę kviečiame atvykti kartu su savo šeimomis, draugais, artimaisiais.

Būtinai pasižymėkite šią dieną savo kalendoriuose 😉

Ištvermingiausieji galės savo jėgas išbandyti 8 km Nacionalinio ekstremalaus sporto klubo (NESK) pristatomoje trasoje su specialiu kliūčių ruožu. „Kiekvienais metais stengiamės nustebinti dalyvius, ieškome geriausių ir įdomiausių sprendimų. Kadangi bėgimas jubiliejinis norėjosi šią datą pažymėti ypatingai, padaryti tai, ko dar nebuvo. Todėl šiemet sugalvojome dalį kliūčių ruožo įrengti su kūrybingiausiais Kauno technologijos universiteto studentais, kurie pristatys savo atstovaujamus fakultetus ir veiklas. Bus tikrai nauja, įdomu ir dar nepatirta. Taip pat šiemet trasos pabaigoje teks įveikti ir pripučiamus kalnelius.” – teigia renginio organizatorė Eglė Burneckytė.

Šiemet išliks ir šiek tiek lengvesnė 6 km trasa be dirbtinų kliūčių, kuri vingiuoja Kauno Ąžuolyno takeliais, kalneliais bei slėniais ir bėgikams teks įveikti ne vieną kalną ir pakalnę.

Tiems, kam 8 km NESK ar 6 km pasirodys per ilgos ar per sunkios trasos, šiemet paruošime naujovę 1,3 km trasą su kliūčių ruožu. Rekomenduojame ją šeimoms, tačiau gali bėgti visi norintys. Trasa nebus sunki, tačiau pakeliui teks įveikti smagias kliūtis ir iššūkius.

Profesoriaus K. Baršausko atminimo bėgime, kaip ir anksčiau, kviečiami dalyvauti ir neįgaliųjų sportininkai, kuriems skirta 400 m trasa KTU stadione. Negalią turintys bėgimo entuziastai visuomet sulaukia didelio renginio žiūrovų palaikymo.

Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką, bus įteikti atminimo medaliai. Bėgikai, pasirinkę 8 km NESK trasą su kliūtimis ir subūrę penkių asmenų komandą, galės kovoti dėl stipriausios komandos titulo.

Susirinkusiems žiūrovams bus suteikta galimybė iš arti stebėti kliūčių ruožą, todėl nuobodžiauti neteks. Bėgimo starto ir finišo vietoje bus siūlomos įvairios sporto ir sveikatingumo veiklos, skirta nemokama pramoginė erdvė vaikams, vieta piknikui.

KTU Sporto centro atstovai viliasi, kad dalyviai iš naujo atras miesto centre esančias KTU Studentų miestelio ir Ąžuolyno parko žaliąsias erdves, kuriose galima sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Kada? 2018 m. rugsėjo 15 d.
Kur? Startas KTU stadione, Radvilėnų pl. 19, Kaunas

Trasos:

  • 6 km. trasa. Bėgimas Kauno Ąžuolyno takeliais, kalneliais ir pakalnėmis;
  • 8 km. NESK trasa su kliūčių ruožu. Pirmoji trasa (6 km) + kliūčių ruožas KTU Studentų miestelyje (2 km);
  • 1,3 km. trasa su kliūčių ruožu. Skirta šeimoms ir pavieniams asmenims;
  • 400 m. trasa neįgaliesiems KTU stadione.

Registracija į bėgimą: https://goo.gl/mssByQ 

Renginio programa:

9.00 val. – pradedami išduoti numeriai
10.30 val. – renginio pradžia ir sveikinimo žodis
10.45 val. – mankšta
11.00 val. – 6 km trasos startas (laiko limitas 1 val. 15 min.)
12.15 val. – 6 km trasos apdovanojimai
12.30 val. – mankšta
12.45 val. – 8 km trasos startas (laiko limitas 1 val. 15 min.)
13.00 val. – neįgaliųjų bėgimas KTU stadione
14.00 val. – 8 km trasos apdovanojimai
14.30 val. – 1,3 km bėgimas (laiko limitas 30 min.)
15.15 val. – renginio pabaiga.
Programa gali keistis, priklausomai nuo dalyvių kiekio.

ORGANIZATORIUS

Eglė Burneckytė

Renginį pridėjo: Eglė Burneckytė
El.pašto adresas: egle.burneckyte@ktu.lt
Telefono numeris: N/A
Internetinė svetainė: http://www.sportas.ktu.edu