Warning: A non-numeric value encountered in /home/judekim/domains/beactive.lt/public_html/wp-content/themes/axiom-welldone/fw/core/core.reviews.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/judekim/domains/beactive.lt/public_html/wp-content/themes/axiom-welldone/fw/core/core.reviews.php on line 210

Data/Laikas
Data - 2018/09/17 - 2018/09/19
Laikas - 06:00 - 23:00 val.


Aprašymas

#BEACTIVE Europos sporto savaitės proga rugsėjo 17-19 dienomis Lemon Gym skelbia atvirų durų dienas!

Net trys dienos laisvės sportui be jokių apribojimų. Atvirų durų dienose gali apsilankyti net jei išnaudojai savo nemokamą apsilankymą.

 

Lemon Gym sporto klubų adresai: https://www.lemongym.lt/

 

LEMON GYM – tai bendruomenė aktyvių žmonių, gyvenančių miesto ritmu. Mus kasdien suburia sportas, nors gyvename labai skirtingus gyvenimus. Čia nėra jokios prievolės ir jokių lenktynių – sportuoju, nes noriu, spaudžiu iš savęs kiek galiu, ateinu kada man patogu.

Atėjęs į salę, taip pat nesigrūsi – ji erdvi, o treniruoklių tiek, kad užteks visiems. Sportuosi su modernia įranga, kurią patikrino ir mėgsta profesionalai.

Bet tave džiugins ne tik treniruokliai – mes turime virtualių treniruočių sales. „Wexer Virtual“ programa leis tau rinktis iš daugiau nei 600 skirtingų treniruočių ir sportuoti su geriausiais pasaulio treneriais.

Net jei ir labai prakaituosi, troškulio kentėti nereikės. Klube įrengtas Yanga Sports Water aparatas, kurio dėka  ne tik atsigaivinsi, bet dar ir pasikrausi vitaminais ir mineralais. Be to, galėsi rinktis iš keleto puikių skonių.

Nelauk įkvėpimo ar geresnės nuotaikos, tiesiog ateik ir išspausk iš savęs viską. Įkvėpimas ir gera nuotaika atsiranda iškart po to!

 

Prisijunk prie Facebook renginio: https://www.facebook.com/events/2659893560901459/

ORGANIZATORIUS

Lemon Gym

Renginį pridėjo: Lemon Gym
El.pašto adresas: justina@lemongym.lt
Telefono numeris: N/A
Internetinė svetainė: