Warning: A non-numeric value encountered in /home/judekim/domains/beactive.lt/public_html/wp-content/themes/axiom-welldone/fw/core/core.reviews.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/judekim/domains/beactive.lt/public_html/wp-content/themes/axiom-welldone/fw/core/core.reviews.php on line 210

Data/Laikas
Data - 2018/09/23
Laikas - 17:00 - 20:00 val.

Renginio vieta
Prie Žvejo paminklo. Klaipėda


Aprašymas

Vaikščiojimas balansavimo juosta (angl. slacklining) – ekstramalaus sporto šaka, kuomet lynas tempiamas tarp medžių, virš vandens telkinių. Pasaulyje sparčiai populiarėjantis, neaplenkęs ir Lietuvos, tačiau vis dar naujas ir neatrastas sportas.

Vaikčiojantysis lynu turi koncentruotis tik į tikslius savo kūno judesius ir plonytę liniją, vedančią į priekį. Šis užsiėmimas – pati geriausia kūno lygsvaros treniruotė, dirba visi kojų raumenys, korpusas, rankos. Tai puikus kūno ir judesių balansas. Kiekvieną kartą vis labiau kontroliuodami savo kūną ir mintis, galite lengviau išspręsti ir kasdienes problemas: nepamesdami pusiausvyros ir „nenukrisdami nuo lyno“.

POI (fakyrų menas) – šokio ir žongliravimo ugnimi sintezė – tai nauja šiuolaikinio šokio saviraiškos forma, kai į vieną visumą yra sujungiamas šokis, žongliravimas, aktorystė ir, žinoma, ugnis. Šio meno gali mokytis tiek vaikinai, tiek merginos, tiek vaikai, tiek suaugę.

Šokio ir žongliravimo ugnimi sintezė – tai nauja šiuolaikinio šokio saviraiškos forma, kai į vieną visumą yra sujungiamas šokis, žongliravimas, aktorystė ir, žinoma, ugnis. Šio meno gali mokytis tiek vaikinai, tiek merginos, tiek vaikai, tiek suaugę.

Užsiėmimų metu lavinamas fizinis pasirengimas: koordinacija, orientacija erdvėje, periferinis matymas, kūno ir rankų miklumas, plastika, gracija.

ORGANIZATORIUS

Privatus asmuo

Renginį pridėjo: Privatus asmuo
El.pašto adresas: jolita.benetiene@gmail.com
Telefono numeris: N/A
Internetinė svetainė: