Data/Laikas
Data - 2019/09/14
Laikas - 09:00 - 16:00 val.

Renginio vieta
KTU stadionas


Aprašymas

Kviečiame į „Ateik ir įveik 2019!” bėgimą, skirtą prof. K. Baršauskui atminti

„Ateik ir įveik!“ – tokiu šūkiu KTU Sporto ir sveikatingumo centras kviečia visus kauniečius ir miesto svečius 2019 m. rugsėjo 14 d. į 21-ą kartą vyksiantį renginį visuotinį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti.

Ištvermingiausieji galės savo jėgas išbandyti kalnais ir pakalnėmis vingiuojančią 8 km Nacionalinio ekstremalaus sporto klubo (NESK) pristatomą trasą su specialiu kliūčių ruožu. Išliks ir šiek tiek lengvesnė 6 km trasa be dirbtinų kliūčių. O tiems, kam šios dvi trasos pasirodys per ilgos ar per sunkios, šiemet paruošime naujovę – 5 km lygumų trasą. Šeimoms ir visiems, kurie nori dar lengvesnės trasos rekomenduojame 1,3 km trasą su kliūčių ruožu.

Profesoriaus K. Baršausko atminimo bėgime, kaip ir anksčiau, kviečiami dalyvauti ir neįgaliųjų sportininkai, kuriems skirta 400 m trasa KTU stadione. Negalią turintys bėgimo entuziastai visuomet sulaukia didelio renginio žiūrovų palaikymo.

Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką, bus įteikti atminimo medaliai. Bėgikai, pasirinkę 8 km NESK trasą su kliūtimis ir subūrę 5 asmenų komandą, galės kovoti dėl stipriausios komandos titulo.

Susirinkusiems žiūrovams bus suteikta galimybė iš arti stebėti kliūčių ruožą, todėl nuobodžiauti neteks. Bėgimo starto ir finišo vietoje bus siūlomos įvairios sporto ir sveikatingumo veiklos, įrengta nemokama pramoginė batutų erdvė vaikams.

KTU Sporto ir sveikatingumo centro atstovai viliasi, kad dalyviai iš naujo atras miesto centre esančias KTU Studentų miestelio ir Ąžuolyno parko žaliąsias erdves, kuriose galima sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Kada? 2019 m. rugsėjo 14 d.
Kur? Startas KTU stadione, Radvilėnų pl. 19, Kaunas

Trasos:

  • 6 km trasa. Bėgimas Kauno Ąžuolyno takeliais, kalneliais ir pakalnėmis;
  • 8 km NESK trasa su kliūčių ruožu. Pirmoji trasa (6 km) + kliūčių ruožas KTU Studentų miestelyje (2 km);
  • 5 km lygumų trasa. Bėgimas Kauno Ąžuolyno takeliais;
  • 1,3 km trasa su kliūčių ruožu. Skirta šeimoms ir pavieniams asmenims;
  • 400 m trasa neįgaliesiems KTU stadione.

Renginio programa:
9.00 val. – pradedami išduoti numeriai
10.30 val. – renginio pradžia ir sveikinimo žodis
10.45 val. – mankšta
11.00 val. – 6 km trasos startas (laiko limitas 1 val. 15 min.)
12.15 val. – 6 km trasos apdovanojimai
12.30 val. – 1,3 km bėgimas (laiko limitas 30 min.)
13.00 val. – mankšta
13.15 val. – 8 km NESK trasos startas (laiko limitas 1 val. 15 min.)
13.30 val. – 400 m neįgaliųjų bėgimas KTU stadione
14.30 val. – 8 km NESK trasos apdovanojimai
14:45 val. – 5 km trasos startas (laiko limitas 60 min)
15.45 val. – 5 km trasos apdovanojimai
16.00 val. – didžiausios komandos apdovanojimas ir renginio pabaiga.

Simboliniai starto mokesčiai:

Nuotolis Iki 2019.09.03 2019.09.04 – 2019.09.13 2019.09.14 renginio diena
8 km NESK 2 € 4 € 5 €
6 km 2 € 4 € 5 €
5 km 2 € 4 € 5 €
1,3 km 1 € 2 € 2 €
400 m nemokamai nemokamai nemokamai

Socialinių šeimų nariams, kurie kreipsis, suteiksime galimybę renginyje dalyvauti nemokamai.

Pasižymėkite šią dieną savo kalendoriuose ir pakvieskite savo šeimos narius ir draugus sudalyvauti kartu!

Daugiau informacijos ir registracija: sportas.ktu.edu

ORGANIZATORIUS

Eglė Burneckytė

Renginį pridėjo: Eglė Burneckytė
El.pašto adresas: egle.burneckyte@ktu.lt
Telefono numeris: N/A
Internetinė svetainė: http://www.sportas.ktu.edu