Data/Laikas
Data - 2019/09/28
Laikas - 11:00 - 19:00 val.

Renginio vieta
Draugystės parkas ir V. Kuprevičiaus mokyklos stadionas


Aprašymas

Kauno miesto žaidynės „Dainava Reborn“

Kauno miesto žaidynės „Dainava Reborn“ tai sporto renginys Kauno miesto jaunimui, kuis yra įgyvendinamas ES projekto „Sportas, vienijantis visuomenę: teisė gyventi sveikame mieste“ (angl. „The Joy of Sport for Bonding Society: Right to Health Right to the City“) lėšomis. kurio tikslai yra Skatinti kurti miestų ir savivaldybių ryšius sporto ir fizinio aktyvumo skatinimo srityje, remti geros praktikos ir iniciatyvų, kurių imamasi vietos ir savivaldybių lygmeniu.

Renginys vyks Europos sporto savaitės metu rugsėjo 28 d. ir pakvies jaunimą varžytis 3 skirtingose sporto disciplinose.

  • Lengvosios atletikos varžybos – kvies 14 – 19 metų amžiaus moksleivius varžytis 100 m. sprinto, 1000 m. bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse, kiekvienoje rungtyje geriausiai pasirodę merginos ir vaikinai laimės galimybę atstovauti Kauną draugiškose varžybose Turkijoje.
  • 3×3 krepšinio turnyras – kvies 14 – 19 metų amžiaus moksleivius varžytis turnyre ir parodyti, kas Kaune geriausiai žaidžia krepšinį, 2 vaikinų ir 2 merginų komandos laimės galimybę atstovauti Kauną draugiškose varžybose Turkijoje.
  • BMX dviračių ir riedlenčių varžybos – kvies įvairaus amžiaus jaunimą pademonstruoti savo įgūdžius neseniai atidarytame „Draugystės“ parke.

ORGANIZATORIUS

Kauno miesto savivaldybės administracija

Renginį pridėjo: Kauno miesto savivaldybės administracija
El.pašto adresas: justinas.juskevicius@kaunas.lt
Telefono numeris: N/A
Internetinė svetainė: