Data/Laikas
Data - 2016/09/15
Laikas - Visos dienos renginys val.

Renginio vieta
Kaunas


Aprašymas

“Nenustygsta vietoje. Todėl dažnai negirdi mokytojo, atsiranda spragų”, “Išsiblaškęs. Dažnai nepadaro, ko prašomas. Labai judrus per pamoką, tenka drausminti”, “Pamokų metu sunkiai susikaupia. Vis dar sunkiai sutelkia dėmesį” – tokios ir panašios pastabos labai dažnos šiuolaikinio moksleivio tėvams ar globėjams.

O gal yra ir kitų pasiteisinimų “Aš jau per senas”, arba “Vaikai, šeima, maisto gamyba ir namų darbai atima visą laiką”, “Neturiu laiko”, “Trūksta energijos ir sveikata neleidžia, tos jaunystės traumos….”

LA-LA-LA ir dar daug daug panašių dainų. Ir tikrai žodžiai: “Kai nenori – ieškai pasiteisinimų” ne piršto laužti.

Todėl kviečiame 2016-09-15 dieną kiekvieną nuo 14:30 val. į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos sporto salę, besidomintį, o gal ir abejojantį, susipažinti ir išmėginti, kokia gali būti kovos menų (muaythai, kik bokso ir MMA) nauda.

Vaizdingu pristatymu ir įtraukiančiu dalyvavavimu pasirūpins žymusis sportininkas ir jau dabar treneris Tadas “Lokys” Rimkevičius bei Tarptautinę Pasaulinę (IFMA) teisėjo kategoriją turintis ir Europos MuayThai federacijos (EMF) teisėjų komisijos narys Saulius Šeškevičius.

 

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla
V. Krėvės pr. 84, Kaunas
kbpvm@takas.lt
8 37 310519

ORGANIZATORIUS

Lietuvos asociacija Sportas visiems

Renginį pridėjo: Lietuvos asociacija Sportas visiems
El.pašto adresas: info@sportasvisiems.lt
Telefono numeris: (8 5) 213 52 55
Internetinė svetainė: http://www.sportasvisiems.lt