Data/Laikas
Data - 2019/09/21
Laikas - 10:30 - 15:00 val.

Renginio vieta
Kaunas


Aprašymas

Vienuoliktus metus iš eilės Kauno petankės (petanque) asociacija „Klubas BOULES LT“ organizuoja petankės MIX turnyrą skirtą įtraukti į aktyvesnio laisvalaikio praleidimą asmenis turinčius negalią.

Prisimenant žaidimo pradininką neįgalų pietų Prancūzijos gyventoją Jules le Noir. Šių metų rugsėjo 21 dieną klubas rengs kartu su socialiniais partneriais tradicinį „MIX 2019“ turnyrą. Solidarizuodamiesi su socialiai atsakingais, brandžiais ir aktyviais visuomenės nariais, klubas šį turnyrą / socialinį projektą rengia su tikslu įtraukti į aktyvesnio laisvalaikio praleidimą ir asmenis turinčius fizinę, protinę negalią.
Vieta prie Draugystės parke pasirinkta dėl naujai įrengtų petankės aikštelių bei dėl atliktų atnaujinimo darbų vis populiaresnės ir gausiau lankomos vietos. Norima atkreipti Kauno visuomenės dėmesį į žmones, miestiečius, gyvenančius su negalia. Paprastai fizinę, protinę negalią turintys asmenys patiria socialinę atskirtį, dažnai gyvena nepastebimi, pamiršti, apleisti, kitaip tariant “gyvenimo paraštėse”. Yra žinoma, kad pozityvus dėmesys, judėjimas, sportas neįgaliesiems gerina tiek fizinę, tiek emocinę būklę.
Mūsų partneriai: „Neįgalaus jaunimo užimtumo centras“, „Specialioji Olimpiada“, Kauno krašto neįgaliųjų sporto klubas “Santaka”, SIK „Sauliukas“, rėmėjai – Kauno Tauro LIONS klubas.

 

Pagarbiai

Žilvinas Neliubšys

ORGANIZATORIUS

Lietuvos Šaulių Sąjunga

Renginį pridėjo: Lietuvos Šaulių Sąjunga
El.pašto adresas: zilvinas.neliubsys@sauliusajunga.lt
Telefono numeris: N/A
Internetinė svetainė: