Kiekvieną rugsėjį, milijonai žmonių visoje Europoje, aktyviai leidžia laiką #BEACTIVE Europos sporto savaitės renginiuose. Rugsėjo 23 – 30 d. vykstančios Europos sporto savaitės tikslas yra skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir įtraukti į fizinio aktyvumo veiklas kuo daugiau Europiečių, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar sportiškumo lygio. Pirmasis renginys, duodantis startą Europos sporto savaitei Lietuvoje, tai „#BEACTIVE vaikų bėgimas“, vykęs Vilniaus maratono metu, kur 200 metrų trasoje, stratavo beveik 2 000 jaunųjų sportininkų su tėveliais.

 

Daugiausiai dėmesio sulaukęs praėjusių metų renginys  “#BeActive Night” sugrįžta ir šiemet. Jau rugsėjo 28-osios naktį, fizinio aktyvumo veiklos įtrauks ne tik Vilniaus, tačiau ir Klaipėdos, Telšių, Vilkaviškio ir Jonavos gyventojus bei miesto svečius.

 

Vilniuje vyksiančią “#BeActive Night – Family and Kids” programą sudarys dieniniai sporto užsiėmimai, Zumba kids maratonas ir 3 valandų Zumba Fitness® vakarėlis. Laukia įspūdingas renginys, su aukšto lygio technika, daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių, sportinės veiklos skirtos visai šeimai bei galingo Lotynų Amerikos karščio.

 

Saulei nusileidus, klaipėdiečius ir miesto svečius “#BeActive Night pajūrio sporto festivalis” nukels į Smiltynę, kur pirmą kartą vyks dviračių ir bėgimo varžybos jūros pakrante. Sau tinkančią trasą ras tiek mėgėjas, tiek profesionalas. Naktį pajuryje vyks masinė mankšta, krepšinio bei futbolo varžybos, o po varžybų laukia pirtis ir naktinės maudynės jūroje.

Telšiuose taip pat netrūks šviesų ir fizinio aktyvumo veiklų. “#BeActive Night” sporto festivalis miestą pripildys pramogomis – Kangoo jums ir Zumba treniruotėmis, naktiniu bėgimu apšviestomis miesto gatvėmis. Renginio metu dalyvių lauks riedlenčių ir riedučių sporto specialistų bei gatvės gimnastų pasirodymai. Vakarą vainikuos ne tik išskirtinė diskoteka su riedučiais, riedlentėmis ir paspirtukais, bet ir oro balionų pasirodymas „Night Glow“.

 

Vilkaviškyje, įspūdingo grožio Paežerių dvaro fone rugsėjo 28-osios naktį vyksiantis “#BeActive dance fitness party”  renginio dalyvius įtrauks ne tik lotyniškais ritmais, kur vyks Zumba Maratonas, pilateso, kalanetikos, jogos ir nirvana fitness užsiėmimai, tačiau vakare, renginio dalyvių laukia žadą atimantis ugnies ir ledo stichijų šou.

 

Jonavoje, “BeActive Night” renginio metu šviečiančia atributika pasipuošę dalyviai varžysis krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio ir bėgimo rungtyse. Jonaviečiai ir miesto svečiai galės atikti segmentinės kūno analizės tyrimus, išmėginti figūrinį važiavimą dviračiu ir diskgolfo pamokas. Finalinis renginio akcentas grupės „Willie Valo“ koncertas.

 

#BEACTIVE ambasadorius nepailstantis, optimizmo ir energijos nestokojantis Juozas Petkevičius – Juoukas, pataria mums visiems: „Būtinai reikėtų kartais pabėgioti ar pavaikščioti, padaryti kitų pratimų, o visų svarbiausia – būti geros nuotaikos. Jei sveikata neleidžia, sunkiau ir linksmam būti, bet pajudėjus, pasportavus pagerėja sveikata, o tada – ir nuotaika.“