#BEACTIVE ORGANIZATORIAMS

Nuostatai ir sąlygos #BEACTIVE renginių organizatoriams:

Projekto #BEACTIVE nacionalinis koordinatorius Lietuvoje yra Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ vykdanti kiekvienų metų koordinavimo programą pagal pateiktą paraišką ir Europos komisijos patvirtintas sąlygas bei priemonių planą.

Europos sporto savaitės renginiams priskiriami visi fizinio aktyvumo ir sporto renginiai kurie yra organizuojami nuo 2018 m. rugsėjo 9 iki rugsėjo 30 d. bei įkelti, t.y. užregistruoti www.beactive.lt tinklapyje.

Europos sporto savaitės renginiams nepriskiriami aukšto sportinio meistriškumo renginiai arba varžybos, kurios yra vienos sporto šakos sisteminės plėtotės dalis: pasiruošimo čempionatams turnyrai, čempionatai, varžybos kurių rezultatai yra vedami į vienos sporto šakos bendrą įskaitą ir kiti renginiai kurių tikslas yra ne masiškumas ar sveikatingumas o sportinis rezultatas.

Regioninių renginių organizatoriai turi teisingai užlipdyti renginio anketą, kuri yra online sistemoje beactive.lt tinklapyje ir iki 2018m. rugpjūčio 31d. ją įkelti į renginių registravimo sistemą naudojant www.beactive.lt platformą.

Vėliau pateiktiems/registruotiems renginiams nacionalinis koordinatorius negarantuoja dalinio prisidėjimo dalomąja medžiaga.

Nacionalinis koordinatorius regioninių renginių organizatoriams, kurie laiku t.y. iki rugpjūčio 31 d. užregistravo savo renginius, įsipareigoja suteikti:

Visi sporto varžybų organizatoriai, nepriklausomai ar renginys priskiriamas ar nepriskiriamas BEACTIVE gali naudoti #BEACTIVE ženklą.

#BeActive vizualinis stilius

Maketų šablonai